Pjevačica je u srijedu, na drugoj pobožnosti rekla da je oduvijek osjećala Božju prisutnost, ali da je tek prije 12 godina dobila dar vjere.
– Ona je promijenila moj život, zacrtala moj put jer sam dala svoj život na povjerenje Bogu, posvjedočila je na kraju svete mise, u ispunjenom Nacionalnom svetištu svetog Josipa.
Istaknula je da je nakon što je Bogu rekla "da" i prihvatila načela katoličke Crkve te se počela ispovijedati i ići na svetu misu i prihvatila Božju volju njezin život poprimio sasvim drugi smisao.
– Vjera je za mene najveća avantura jer sam sve svoje želje i planove stavila sa strane i rekla: Bože ti me vodi. Od tada sam doživjela predivne stvari i dobila predivne ljude, Vjera mi je donijela veliko bogatstvo, kazala je Husar.
Na upit rektora svetišta mons. Antun Sente ml. što je očekivala, a što doživjela dolaskom u svetište, izrazila je radost i zadovoljstvo što je po prvi puta u Josipovom svetištu kojeg posebno štuje i voli i u kojeg se, prema riječima njezinog supruga, zaljubila. Nakon toga s okupljenim je vjernicima otpjevala pjesmu "Velik si".
Euharistijsko slavlje predvodio je mons. Marinko Mlakić, generalni vikar Šibenske biskupije, u koncelebraciji s mons. Antuom Senteom ml. i o. Jurjom Domšićem, župnikom Župe BDM Snježne – Kamensko, čiji su župljani ovu srijedu predvodili hodočasnike u Nacionalno svetište i sudjelovali u pobožnosti glavnom zaštitniku Hrvatske.