29C° Duga Resa

28C° Ogulin

29C° Ozalj

28C° Slunj

‘Plavi’ izgubili u Novom Golubovcu, prema prikazanom, zaslužili su više od minimalnog poraza

Oba pogotka za Dugorešane postigao je Marko Belavić s bijele točke u 47. i 64. minuti.

Nogometaši Duge Rese 1929 danas su u Novom Golubovcu, u utakmici 26. kola skupine A Četvrte lige Središte, poraženi od domaće ekipe Golubovca rezultatom 3:2.

Iako su gostovali kod do ovog kola četvrtoplasirane ekipe lige, Dugorešani mogu žaliti što nisu izvukli bolji rezultat. Jer nakon 90 minuta igre dojam je da nisu zaslužili izgubiti. Štajduharu se na vrata, nakon dugog izbivanja zbog ozljede, vratio Demirović, a uz njega su u dvoboj krenuli Marinić, Mance, Brbot, Vrbanić, Belavić, Legek, Babić, Halavanić, Strgar i Grubešić. Nažalost, prvo poluvrijeme obilježile su greške ‘plavih’, iz kojih je domaćin došao do sva tri gola. U 5. minuti pogodio je Dubravko Vujica, u 20. Matija Bobek pa u 31. ponovo Vujica.

U nastavak je Štajduhar poslao Palajsu, Lesića, Polovića i Boljara umjesto Legeka, Mancea, Babića i Grubešića. Već u drugoj minuti Marko Belavić je s bijele točke smanjio, a u 64. minuti još jednom je realizirao najstrožu kaznu za 3:2. ‘Plavi’ su bili u naletu i mogu žaliti za dvije odlične prilike koje su imali preko Lesića i Halavanića jer su mogli izbjeći poraz. Nažalost, realizacija je izostala pa je domaćin ipak upisao sva tri boda.

U sljedećem kolu Duga Resa 1929 dočekuje zabočku Mladost, a Slunj je domaćin Tondachu iz Bedekovčine.

LAŽNJACI SVUDA

“Fejkera” sve više oko nas: Stalno pretvaranje, izmotavanje i laganje.Znate li nekog takvog?