Skini našu aplikaciju

Slušaj i gledaj online

  • weather-image

    6C° Karlovac

  • weather-image

    5C° Duga Resa

  • weather-image

    4C° Ogulin

  • weather-image

    5C° Ozalj

  • weather-image

    5C° Slunj

Sport NOGOMET Podijeli

‘Plavo-bijeli’ nakon jedanaesteraca slavili nad Krupom i osvojili 5. mjesto na ‘Medulin kupu’

Junak u raspucavanju bio je vratar Faruk Dalipagić, koji je zaustavio dva suparnička udarca s bijele točke.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Medulinu, u posljednoj utakmici ‘Medulin kupa’, nakon raspucavanja jedanaesteraca pobijedili vodeću momčad Prve lige Republike Srpske Krupu rezultatom 4:3 i osvojili 5. mjesto.

Jak vjetar spriječio je obje momčadi da pokažu više na terenu. Bila je to izjednačena utakmica, u kojoj je svakom suparniku pripalo po jedno poluvrijeme, i to ono koje je igrao niz vjetar. Trener Igor Pamić danas se odlučio dati priliku igračima s nešto manjom minutažom pa su dvoboj počeli Dalipagić, Ribar, braća Stepinac, Mišćin, Pribanić, Markuš, Medynsky, Kovbasa, Srbljinović i Ostović. Kasnije su ušli Matić, Matyazh, Kurečki i Budimir.

Suparnici su poveli u 40. minuti i s minimalnom prednošću otišli na odmor, a ‘plavo-bijelima’ je raspucavanje jedanaesteraca osigurao Toni Kurečki pogotkom u 80. minuti. U raspucavanju je kod Karlovčana promašio Markuš, a u junaka se prometnuo Dalipagić, koji je zaustavio dva protivnička udarca s bijele točke.

– Prezadovoljan sam sveukupnim nastupom u Medulinu. U početku smo bili nešto lošiji, ali kako je turnir odmicao, bili smo sve bolji i ozbiljniji. Nažalost, Paracki, Zvonko Pamić i Knezović imaju problema s ozljedama, ali radili su po posebnom programu. Bit će sve u redu, samo da nas zaobiđu ozljede – kazao je trener Igor Pamić nakon utakmice.

U subotu od 14:30 sati ‘plavo-bijeli’ će na Čavlekovom stadionu odigrati pripremni dvoboj s momčadi Rudeša.

(autor: Gordan Tomičić)

Pročitajte i ovo

RUKOMET

Rukometaši Karlovca fantastičnom obranom u derbiju ‘samljeli’ Umažane i došli na korak do naslova prvaka