21C° Duga Resa

20C° Ogulin

20C° Ozalj

20C° Slunj

‘Plavo-bijeli’ odigrali 2:2 na gostovanju kod Lučkog, Trešnjić poravnao iz kaznenog udarca u posljednjoj minuti

Pamićeva momčad povela je već u 6. minuti pogotkom Budimira, no domaćin je u drugom poluvremenu preokrenuo na 2:1.

Nogometaši Karlovca 1919 večeras su u Lučkom, u prijateljskoj utakmici, odigrali neodlučeno 2:2 s domaćom momčadi Lučkog.

U trećoj pripremnoj utakmici, protiv momčadi s kojom će se u novoj sezoni susretati u 3. NL Centar, ‘plavo-bijeli’ su odigrali jako dobro prvo poluvrijeme, a posebno su dominirali u prvih 15-20 minuta. U početnom sastavu bili su Šteko, Ribar, Pausić, Knezović, Gabrijel Stepinac, Giljanović, Matyazh, Budimir, Kristaj, Brkić i Medynsky, a poveli su već u 6. minuti pogotkom Josipa Budimira, koji je loptu ubačenu od strane Ribara i spuštenu od Medynskog, s ruba kaznenog prostora smjestio u mrežu domaćina. Imala je karlovačka momčad kod minimalnog vodstva još dvije velike prilike, ali nije ih iskoristila pa je na odmor otišla samo s pogotkom prednosti. Domaćin u prvih 45 minuta nije ozbiljnije zaprijetio Šteki.

U nastavku je Pamić krenuo s izmjenama u sastavu pa je Karlovac 1919 izgledao na terenu nešto slabije, što su Zagrepčani iskoristili i preokrenuli na 2:1. I kada se činilo da će domaćin do pobjede, ‘plavo-bijeli’ su u 90. minuti izborili kazneni udarac, kojeg je Trešnjić pretvorio u konačnih 2:2.

Sljedeću pripremnu utakmicu Karlovac 1919 igra u subotu od 18 sati na Čavlekovom stadionu protiv momčadi Jaruna.