9C° Ogulin

6C° Ozalj

6C° Slunj

‘Plavo-bijeli’ otvorili proljeće uvjerljivom pobjedom u Hrastju

Po dva pogotka za Lucijanićevu momčad zabili su Antonijo Turkalj i kapetan Matija Štefančić.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Hrastju, na otvaranju proljetnog dijela sezone Četvrte lige Središte, pobijedili domaću momčad Croatije sa 4:0.

Karlovčani su bili u priličnim problemima uoči ovog dvoboja. Zbog najprije snijegom, a onda i poplavom potopljenog igrališta na Čavlekovom stadionu čak četiri tjedna nisu bili u mogućnosti trenirati na travi, a i lista ozlijeđenih igrača bila je podugačka. Međutim, unatoč svim tim nevoljama, Lucijanićeva momčad danas je odigrala vrlo dobru utakmicu i prikazala zavidnu razinu borbenosti i motivacije. Bila je kvalitetniji suparnik i po teškom, ali solidno pripremljenom terenu, u potpunosti nadigrala domaćina u svih 90 minuta.

Dobru igru ‘plavo-bijeli’ su okrunili u 29. minuti pogotkom Antonija Turkalja, a do poluvremena zabili su još dva. Pet minuta kasnije Turkalj se još jednom upisao u listu strijelaca, a u 38. minuti mrežu domaćina zatresao je kapetan Matija Štefančić. U nastavku su kontrolirali utakmicu, a u 73. minuti iz kaznenog udarca Štefančić je postavio konačnih 4:0.

Dvoboj Slunja i Samobora odgođen je zbog lošeg stanja travnjaka na igralištu Zubac.

Karlovac II ubilježio uvjerljiv poraz u Rijeci od Zameta II: Požegina momčad jako pala u drugom poluvremenu