5C° Karlovac

5C° Duga Resa

3C° Ogulin

5C° Ozalj

‘Plavo-bijeli’ se nezadovoljni vraćaju iz Petrinje: Bili su bolji, imali više prilika, vodili, ali uzeli samo bod

Vodeći pogodak za karlovačku momčad zabio je Zvonko Pamić u 45. minuti iz slobodnog udarca.

Nogometaši Karlovca 1919 danas su u Petrinji, u utakmici 6. kola Treće lige Centar, odigrali s domaćom Mladosti neodlučeno 1:1.

Iako je vrlo loš teren umanjio razliku u tehničkoj kvaliteti između karlovačke i petrinjske momčadi, ‘plavo-bijeli’ su bili prilično bolji protivnik i zaslužili su više od osvojenog boda. Stvorili su dosta prilika, za razliku od domaćina, imali su i vodstvo, ali na kraju se iz Petrinje vraćaju nezadovoljni. Drugo je to uzastopno ovosezonsko gostovanje na kojem nisu uspjeli sačuvati vodstvo i uzeti puni plijen, na čemu će Igor Pamić ubuduće morati poraditi.

Šteko je i u današnjem dvoboju bio na vratima, Ribar, Pausić, Bunoza i Gabrijel Stepinac u zadnjoj liniji, Zavalić, Paracki i Zvonko Pamić u sredini, a Matyazh, Trešnjić i Medynsky naprijed. Karlovčani su imali više od igre, iako su se, zbog terena, prilično mučili uspostaviti svoju pas igru, a onda su u 45. minuti konačno okrunili dominaciju. Zvonko Pamić pogodio je iz slobodnog udarca za odlazak na odmor s 1:0.

Nakon deset minuta igre u nastavku Srpak je ušao umjesto Gabrijela Stepinca, naši su nogometaši i dalje bili bolji protivnik i kontrolirali utakmicu, ali kazna za neiskorištene prilike stigla je u 63. minuti, kada je Ivan Marović, nakon jedne gužve, zabio za konačnih 1:1. Pamić je u 74. minuti umjesto Trešnjića ubacio oporavljenog Kristaja, ‘plavo-bijeli’ su nastojali doći do novog pogotka i pobjede, u 85. minuti Budimir je zamijenio Zvonka Pamića, ali rezultat se više nije mijenjao pa su domaći puno zadovoljniji napustili travnjak.

U sljedećem kolu, već u srijedu, na Čavlekovom stadionu gostuje momčad HAŠK-a 1903.