Radio Mrežnica
NOGOMET Podijeli

‘Plavo-bijeli’ upisali očekivano uvjerljivu pobjedu nad županijskim ligašem Ogulinom, u klub se vratio Filip Soldo

Tri pogotka postigao je Trešnjić, a po jednog Soldo, Kusanić i Budimir.

Nogometaši Karlovca 1919 u prijateljskoj su utakmici, odigranoj danas na pomoćnom igralištu Čavlekovog stadiona, pobijedili županijskog ligaša Ogulina rezultatom 6:0.

Obzirom je razlika u kvaliteti bila obilato na strani karlovačkog kluba, pomoćni trener Nikola Šprajcer izveo je kombiniranu postavu u kojoj su bili Šteko, Goršić, Srpak, Pausić, Gabrijel Stepinac, Giljanović, Kusanić, Markuš, Brkić, Turk i povratnik Filip Soldo, koji je dres karlovačke momčadi nosio u proljetnom dijelu sezone 2020/2021.. U drugom poluvremenu minutažu su još dobili Andrić, Rafael Stepinac, Ribar, Zavalić, Budimir, Knezović, Mišćin, Matić i Trešnjić. ‘Plavo-bijeli’ su očekivano dominirali svih 90 minuta i došli do uvjerljive pobjede, u kojoj je tri pogotka postigao Trešnjić, a po jednog Soldo, Kusanić i Budimir.

U subotu od 10 sati Karlovac 1919 će na Čavlekovom stadionu odmjeriti snage s novim članom 3. NL Centar Dinamom iz Odranskog Obreža.