Radio Mrežnica
Podijeli

Pobjeda odbojkašica Karlovca na startu sezone

U vrlo dobroj i borbenoj utakmici Karlovčanke su zasluženo došle do sva tri boda protiv kvalitetnih gošći. U domaćim redovima osjetila se nervoza zbog početka sezone, posebno u prvom setu, kojeg su Zagrepčanke dobile vrlo uvjerljivo s 25:13. No, trener Goran Zec u nastavku je susreta uspio smiriti svoje igračice, koje su zaigrale koncentriranije i bolje. Iako su tijekom cijele utakmice imale problema s prijemom servisa, Karlovčanke su u sljedeća tri seta nadigrale gošće s 25:22, 25:18 i 25:22 i ubilježile važnu pobjedu na startu sezone.

Nakon 1. kola Karlovac je na 3. mjestu ljestvice s 3 boda, a u sljedećem kolu gostuje u Varaždinu kod ekipe Kitro Varaždina.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više