Pobjede kuglačica Ogulina i Kupe, Ogulinke i dalje maksimalne na vrhu ljestvice
Ogulinke su pobijedile Gacku 7:1, a Ozaljčanke istim rezultatom ekipu Donata.
OGULIN, OZALJ – Kuglačice Ogulina i Kupe ubilježile su pobjede u današnjim susretima 5. kola Druge hrvatske lige Zapad.
Ogulinke su na domaćoj kuglani Klek nadigrale posljednjeplasiranu ekipu Gacke iz Otočca rezultatom 7:1, oborivši ukupno 3.201 čunj, čak 411 više od slabašnih gošći. Poene za domaću ekipu izborile su Barbara Žilić (537), Iva Francetić (507), Valentina Stipetić (521), Ana Karas (521) i Branka Neralić (582).
Istim su rezultatom Ozaljčanke slavile na svojoj kuglani Azelija nad Donatom, srušivši ukupno 3.193 čunja, 128 više od Zadranki. Za domaći sastav poene su upisale Vesna Križanić (532), Irena Božičević (538), Jadranka Meglajec (534), Elvira Kranjčec (539) i Anita Turkalj (527).
Nakon 5. kola Ogulin je zadržao vrh ljestvice s maksimalnih 10 bodova, a Kupa je četvrtoplasirana sa 6 bodova. U sljedećem kolu Ogulinke igraju derbi kola u Vrbovskom, a Ozaljčanke gostuju u Šibeniku kod Šubičevca.