Radio Mrežnica
Podijeli

Pobjede odbojkašica Karlovca i Plavog zmaja

Karlovčanke su na teškom gostovanju u Zagrebu slavile nad ekipom Don Bosca s 3:1 u setovima. Odigrale su jako dobru utakmicu i zasluženo upisale bodove, iako su prvi set, u kojem su se tražile, izgubile prilično uvjerljivo. Domaće su igračice u susret ušle vrlo agresivno i iskoristile to što se ekipa trenera Gorana Zeca nije posložila, te dobile uvodni set s 25:10. Međutim, u nastavku dvoboja Karlovčanke su zaigrale svoju igru i dominirale u sva tri naredna seta. U drugom su uzvratile s 25:17, a u trećem i četvrtom ‘pomele’ Zagrepčanke s parketa s 25:9 i 25:11.

Bila je to deveta ovosezonska pobjeda odbojkašica Karlovca, koje su se učvrstile na 5. mjestu ljestvice s 27 bodova. U sljedećem kolu dočekuju ekipu Velike Gorice.

Odbojkašice Plavog zmaja nadigrale ekipu Ivanca

Odbojkašice Plavog zmaja su, nakon prošlotjednog neočekivanog domaćeg poraza od Daruvara, večeras u dvorani Osnovne škole ‘Vladimir Nazor’, u utakmici 8. kola doigravanja za plasman od 7. do 12. mjesta Druge A hrvatske lige Centar, pobijedile Ivanec s 3:0 u setovima. Dugorešanke su večeras igrale bolje nego prošlog vikenda i, osim u drugom setu, bez većih problema nadigrale posljednjeplasirane gošće. Prvi set dobile su s 25:16, u drugom se malo mučile, ali ga osvojile s 25:23, a posao su završile u trećem s 25:17.

‘Zmajice’ su ostale na vrhu ljestvice s 21 bodom. Dugoreška Mladost sutra od 17 sati u svojoj dvorani dočekuje ekipu Daruvara.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više