6C° Duga Resa

5C° Ogulin

5C° Ozalj

6C° Slunj

Pobjedom nad Bujama 53, Karlovac II odlazi na zimsku stanku sa 4. mjesta ljestvice

Dario Magdić s 9 pogodaka bio je najbolji strijelac utakmice.

Domaćom pobjedom nad momčadi Buja 53 rezultatom 27:25, u odgođenoj utakmici 4. kola Druge hrvatske lige Zapad, rukometaši Karlovca II otišli su na zimsku stanku sa 4. mjesta ljestvice.

Jako je oscilirala mlada karlovačka momčad večeras, baš kao i protiv Selca u četvrtak, ali nije to ništa čudno jer ipak su to mladi igrači koji se još razvijaju. Ponovo su imali jako puno promašaja, pogotovo u prvom poluvremenu, kao i tehničkih grešaka, što je omogućavalo istarskoj momčadi da bude u konstantnom priključku, ali na koncu su ipak došli do oba boda i 4. mjesta ljestvice.

Dobro su Karlovčani otvorili utakmicu i poveli 5:2, ali kod 7:4 ušli su u napadačku krizu. Punih 11 minuta bili su bez postignutog pogotka, što su gosti iskoristili i izjednačili na 7:7. U završnici prvog dijela Buje 53 dolazi i do minimalnog vodstva (10:9), ali golovima Raužana i Benića Karlovčani ipak na odmor odnose +1 (11:10). Početkom nastavka ponovo Istrani dolaze do minimalne prednosti i drže je do 16:15. Tada Karlovčani preokreću i u 48. minuti pogotkom Stipetića dolaze do +3 (21:18). U 51. minuti Dujmić diže prednost na 23:19, no gosti uzvraćaju serijom 4:0 i izjednačuju. Početkom 56. minute domaći imaju +2 (25:23), ali još jednom se gosti vraćaju na 25:25. Stipetić u 58. zabija za novo vodstvo, a Šalković u posljednjoj minuti potvrđuje pobjedu.

Dario Magdić s 9 pogodaka bio je najbolji strijelac utakmice, Stipetić je dao 5, Balen i Šalković po 4, Dujmić 2, a Grčić, Benić i Raužan po 1 gol.

Podsjetimo, naslov jesenskog prvaka osvojila je Arena-Pula sa 16 bodova, a iza nje slijede Ogulin sa 14, Dubovac-Gaza s 12 i Karlovac II s 11 bodova. Prvenstvo se nastavlja 19. veljače.