Priznao je da se strašno pribojava susreta s Riječanima i da mu nije jasno zašto su čak 11 bodova iza ‘nebesko-plavih’, ali vjeruje u dobru igru svojih igrača i novu pobjedu.
– Bojim se baš tog jednog dijela individualne kvalitete protivnika, da im se baš tu negdje ne otvori. Međutim, vjerujte mi da smo ovog trenutka kao kolektiv jači i to me drži u jednom uvjerenju da će moji momci u subotu biti pravi i reći ću: Prije utakmice ne bih bio zadovoljan s jednim bodom! Ne! Mi nemamo pravo na kalkulaciju.
Osim individualne kvalitete riječkih igrača i činjenice da klub s Kantride nije pobijedio već 6 kola, Pamiću su bore na čelo urezali i problemi s ozljedama Parackog i Karabatića. I dok će pouzdani stoper vjerojatno biti spreman, nastup veznjaka Parackog je vrlo upitan. U špicu, umjesto Tokića, vraća se Novinić, a Lajtman, iako oporavljen, neće biti u prvih jedanaest.
Pa iako je pressicu započeo vrlo oprezno i sa strahom od subotnjeg dvoboja, Pamić ju je završio u svom stilu – siguran u novu pobjedu i nova tri boda!
– Mi ćemo odigrati pravu utakmicu i definitivno ne vidim kako nam ‘Rijeka’ može naštetiti. Mi smo u ovom trenutku bolji od ‘Rijeke’ i nemamo pravo nikako drugačije razmišljati. Mi ćemo ‘Rijeku’ pobijediti i tu dileme nema! Svaka čast, oni su veliki klub, možda veći od nas, ali mi smo bolja ekipa i gotovo! I oni nemaju što tražiti u Karlovcu ovog momenta, obzirom na to u kakvom smo mi stanju, a u kakvom su oni.
Susret ‘Karlovca’ i ‘Rijeke’ igra se u subotu od 20 sati i 15 minuta na stadionu kraj Korane.