Radio Mrežnica
Podijeli

Počela Škola trčanja KA-TIM-a

Održala ga je atletska trenerica Ana Guštin Dragojević za prijavljene školarke i školarce u maloj dvorani Školske sportske dvorane na Rakovcu.

Uz nju okupljenima se predstavila i trenerica na terenu Gabrijela Šalković te voditelji i suvoditelji pojedinih jakosnih skupina: Aleksandar Božić, Damir Matan, Goran Stanojević, Denisa Veić i Mirko Dragojević.

Opći cilj Škole trčanja je potaknuti školarke i školarce da kroz stručno vođeni program počnu rekreativno trčati zbog preventivnog djelovanja na zdravlje.

Treninzi će se održavati na starom atletskom stadionu uz Foginovo kupalište utorkom i četvrtkom od 19:30 sati te subotom od 10 sati, a prvi sat treninga zakazan je za 10. ožujka. Polaznicima Škole trčanja na raspolaganju će biti točno određene svlačionice u Školskoj sportskoj dvorani.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više