‘Policajci’ obranili naslov pobjednika HS kupa, Slavko Matanić pojedinačno srebrni
Karlovčani su u ekipnom dijelu natjecanja pogodili 71 krug više od drugoplasirane ekipe LAS-a.
Ekipa karlovačkog Policajca obranila je naslov pobjednika HS kupa, održanog na vojnoj streljani na Jamadolu, a Slavko Matanić pojedinačno je osvojio srebro.
Na četvrtom izdanju ovog natjecanja nastupile su 22 ekipe i 86 natjecatelja, a u ekipnom dijelu ‘policajci’ su, u sastavu Slavko Matanić, Romano Milovac i Matija Cindrić, obranili naslov pobjednika s pogođenim 771 krugom, 51 više od drugoplasiranog LAS-a. Treća je bila ekipa Končara Zagreba 1786. Druga ekipa karlovačkog kluba, za koju su nastupali Veselin Rakočević, Josip Jagatić i Milan Ivković, zauzela je 14. mjesto sa 640 krugova,
U pojedinačnom dijelu natjecanja Matanić je osvojio srebrnu medalju s 267 krugova, iza Denisa Mrle iz Fortice, koji je pogodio tri kruga više, a ispred trećeplasiranog Vatroslava Drmića iz Končara Zagreba 1786. Milovac je bio osmi s 253, a Cindrić deseti s 252 kruga.
(autor: Gordan Tomičić)