Prometnica u Ulici braće Gojak i na Kamenskom baca u očaj vozače: “Učinite nešto”
Tvrde da otkad su počeli radovi, nitko ne čisti blato niti pokušava sanirati cestu
Mještani s Turnja, točnije iz Ulice braće Gojak i ceste za Kamensko odlučili su poslikati po kakvim prometnicama voze.
Ovo su slike s dijela gdje traju radovi na izgradnji vodovoda i kanalizacije, kažu i tvrde da cesta nije očišćena otkad su radovi počeli.
Na mjestima gdje se odlaže zemlja su kaljuže na cesti, a nigdje nema znakova upozorenja. Toliko su očajni pa su se odlučili obratiti i putem našeg medija u želji da se nešto učini, odnosno prometnice barem djelomično saniraju i očiste.