Prvi dan 2018. tradicionalno kupanje u jezeru Sabljaci
Prvo kupanje bilo je prije pet godina, kad je izgorio restoran na Sabljacima i time se želi skrenuti pozornost na ovaj krasan kraj
Već tradicionalno, prvi dan nove godine bit će tradicionalno kupanje u jezeru Sabljaci.
Petu godinu zaredom najhrabriji će se okupati u ogulinskom “moru”, a tih hrabrih svake je godine sve više, unatoč temperaturama što zraka, što jezera.
Frajeri se u Sabljake na prvi dan nove “bacaju” točno u podne