15C° Ogulin

14C° Ozalj

13C° Slunj

Sport FUTSAL Podijeli

‘Radnice’ glatko izgubile u Sesvetama od Meteore Futsal i upisale sedmi ovosezonski poraz

Oba pogotka za karlovačku ekipu postigla je Antonija Vranić.

Malonogometašice Radnika futsala danas su u Sesvetama doživjele novi poraz u Prvoj hrvatskoj ligi. U utakmici 7. kola uvjerljivo ih je nadigrala ekipa Meteore Futsal iz Zagreba rezultatom 13:2.

Nakon što su uspjele parirati Siščankama u srijedu, u odgođenom susretu 4. kola, činilo nam se da bi Karlovčanke mogle odigrati nešto ravnopravniju utakmicu i s današnjim suparnicama, koje su uoči ovog kola bile sedmoplasirane, s jednom pobjedom u pet odigranih dvoboja. Međutim, Zagrepčanke su se pokazale puno boljim protivnicama i glatko riješile utakmicu već u prvih 20 minuta.

Domaće su povele već u 2. minuti preko Anamari Bošnjak, u 4. je Maja Lena Bičanić povisila na 2:0, a u 9. minuti 3:0 Zagrepčankama donosi Maja Ivković. U 12. i 14. minuti Bošnjak s dva nova pogotka diže prednost Meteore na 5:0, Lana Novak u 15. zabija za 6:0, a u zadnje dvije minute prvog dijela Renata Pazarac postiže dva pogotka za odlazak na odmor s visokih 8:0.

Početkom nastavka Bičanić s nova dva gola povisuje na 10:0, u 24. minuti Marta Šemper je strijelac za 11:0, a u istoj minuti Antonija Vranić smanjuje na 11:1. Pazarac postiže još dva pogotka u 26. i 38. minuti za 13:1, a konačnih 13:2 postavlja Vranić u posljednjoj minuti.

Nakon 7. kola Karlovčanke će ostati na posljednjoj 9. poziciji ljestvice bez bodova, a u sljedećem kolu dočekuju vrlo jaku ekipu Osijeka. Dvobojem s Osječankama ‘radnice’ će završiti premijernu prvoligašku sezonu jer je Graničar iz Đurđevca, s kojim su trebali igrati u posljednjem kolu, odustao od natjecanja.

Rukavina i trenerica Rašić složni: Idemo u Veliku Goricu bez pritiska i nadamo se dobrom rezultatu