15C° Slunj

Sport FUTSAL Podijeli

‘Radnice’ u Zagrebu upisale vrlo uvjerljiv poraz od Dinama

U prvom dijelu, dok je bilo snage, Karlovčanke su pružile solidan otpor puno kvalitetnijim Zagrepčankama.

Malonogometašice Radnika futsala danas su u Zagrebu doživjele još jedan vrlo uvjerljiv poraz u Prvoj hrvatskoj ligi. U utakmici 5. kola izgubile su od ekipe Dinama rezultatom 17:0.

Skromna karlovačka ekipa u Zagreb je doputovala sa samo šest igračica i u prvom poluvremenu, dok je bilo snage, pružila solidan otpor kvalitetnim domaćim igračicama. Nažalost, u nastavku su Karlovčanke popustile, a Zagrepčanke do vrha natrpale njihovu mrežu.

Već u 3. minuti mrežu Ive Stojković načela je Lea Zdunić, a onda su sljedećih osam minuta Karlovčanke uspješno odolijevale napadima domaćih. Međutim, u 11. minuti Doris Tomić s dva uzastopna pogotka podiže na 3:0, u 17. minuti Karla Jedvaj zabija za 4:0, a u pretposljednjoj minuti prvog dijela Jasmina Skenderi postavlja rezultat 5:0.

Golijadu ‘dinamovki’ u drugom poluvremenu otvorila je Nika Petanić u 22. minuti, a u sljedećoj je Zdunić povisila na 7:0. U 27. minuti u strijelce se upisala i vratarka Ana Filipović, u 29. Paula Škrlec povećava na 9:0, a potom ponovo vratarka Filipović zabija za 10:0. Od 32. do 34. minute Ana Bartolović postiže tri uzastopna pogotka i diže prednost Zagrepčanki na 13:0, zatim zabija Mara Stančić u 35. i 36. minuti i povećava na 15:0, Skenderi svojim drugim pogotkom u 38. minuti postavlja 16:0, a za konačnih 17:0 mrežu Karlovčanki trese Martina Leaković u 39. minuti.

Nakon 5. kola Radnik futsal se nalazi na posljednjem mjestu ljestvice bez bodova i utakmicom manje (Graničar iz Đurđevca je odustao od natjecanja), a u sljedećem kolu dočekuje ekipu Mirlović Zagore.