-4C° Slunj

Sport ATLETIKA Podijeli

Rakamarić, Matko Belčić i Novosel slavili na međunarodnom mitingu u Čakovcu, Valentić drugoplasirana

Hela Rakamarić je na 2000 metara pobijedila iskusniju klupsku kolegicu Helenu Valentić.

Tri prva i jedno drugo mjesto osvojili su atletičari Karlovca na jučer održanom međunarodnom mitingu u Čakovcu.

U utrci na 2000 metara za seniorke, u konkurenciji pet atletičarki, slavila je Hela Rakamarić s vremenom 6:39.41, ispred klupske kolegice Helene Valentić, koja je u cilj utrčala s nešto manje od osam sekundi zaostatka. Na istoj dionici kod seniora nastupila su samo dva atletičara, a pobijedio je Matko Belčić s rezultatom 5:59.37. Treće slavlje karlovačkom klubu donijela je Renata Novosel u utrci veteranki na 100 metara, koja je među četiri atletičarke bila najbrža s vremenom 13.70.

Irina Vidiček-Ljubojević je na 400 metara za seniorke, u konkurenciji sedam trkačica, zauzela 4. mjesto s rezultatom 1:00.40, na 800 metara za seniorke, među 12 trkačica, Nika Jagodić je bila deveta (2:28.18), a isti plasman ostvarila je Ana Mikšić na 200 metara za seniorke u konkurenciji deset atletičarki (28.17).

ODBOJKA

Ipak bez čuda u Zagrebu: ‘Mladostašice’ odigrale jako dobru utakmicu, glatko nadigrale ‘Kelteksice’ i prošle u finale Kupa