Radio Mrežnica
Podijeli

Rockerski ulazak Karlovca u 2017. godinu

Otkrile su danas dogradonačelnica Marina Kolaković i voditeljica korporativnih komunikacija Karlovačke pivovare Ljudmila Bratko Gašpić na pressici u Aquatici.

– Ove godine bit će to ponovo malo miješane domaće i iz Zagreba uvezene snage. The Trio će istrčati na pozornicu u 21:30 sati, a negdje oko 23 sata preuzima Gretta, rekla je Kolaković.

– Pozivamo sve Karlovčane, naše odrasle potrošače, da u svom omiljenom pivu uživaju na odgovoran način. Uvjerena sam da će biti izvrstan ugođaj na proslavi Nove godine u središtu Karlovca i sve vas pozivamo da dođete, naglasila je Bratko Gašpić.

The Trio je karlovački, a Gretta zagrebački bend koji je lani pobijedio na Rock Off-u Karlovačke pivovare.

Svi glazbenici redom najavljuju puno dobrog rock ‘n’ rolla.

– U ime benda The Trio pozivam sve drage Karlovčane i Karlovčannke da nam se pridruže u jednoj dobroj rock atmosferi pridruže na Starom placu na ispraćaju stare i dočeku nove godine. Vidimo se na Silvestrovo.

– Sretni smo i mislim da ćemo napraviti dobar štimung. Dat ćemo sve od sebe i što rokerskije ući u 2017., naglasio je frontman Grette, Tomislav Čubek.

Inače, u Karlovcu ovoga petka počinje i Božićni sajam pa Kolaković poziva sve da ga obiđu u Radićevoj ulici.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više