10C° Ozalj

10C° Slunj

Rukometaši Dubovca-Gaze ubilježili novi poraz, bodove odnio 28. april

Domaće je poraza stajala slaba napadačka igra u drugom poluvremenu.

KARLOVAC – Rukometaši Dubovca-Gaze danas u Sportskoj dvorani nisu uspjeli doći do prvih ovosezonskih bodova u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad. U utakmici 3. kola poraženi su od momčadi 28. aprila rezultatom 29:25.

Slaba napadačka igra u drugom poluvremenu razlog je novog poraza Prezeljeve pomlađene ekipe, koja je izgorila u prevelikoj želji da upiše prvu prvenstvenu pobjedu. Prvo poluvrijeme odigrala je dobro i samo zbog brzopletosti i promašaja na odmor nije otišla s osjetnijom prednošću. Međutim, u prvih petnaest minuta nastavka uspjela je zabiti samo dva pogotka, što su gosti iz Kaštelira iskoristili, preokrenuli susret i došli do bodova.

Dobro su domaći otvorili utakmicu i od početka poveli. Pogotkom Ćelića u 12. minuti došli su do +4 (9:5) i činilo se da će odmah usmjeriti susret na svoj mlin. Međutim, nisu uspjeli zadržati taj ritam igre pa su gosti uhvatili priključak i na odmor se otišlo sa 17:15 za Karlovčane. Punih deset minuta u nastavku Prezeljeva je momčad bila bez postignutog pogotka pa su gosti serijom 3:0 preokrenuli na 18:17. Gol za golom igralo se do 47. minute. Tada su gosti došlo do +2 (22:20). U 54. minuti Karlovčani su imali napad za poravnanje, ali Luketiću je lopta ispala iz ruku. Gosti su na drugoj strani zabili za 24:22, potom i 25:22. Domaći su se golom Bajrića u 58. minuti primakli na 26:25, no završnica je pripala 28. aprilu.

Najefikasniji u karlovačkoj momčadi bio je Luka Kordić s 5 pogodaka, Ćelić i Luketić su dali po 4, Bajrić i Mandić po 3, a Matija Belavić, Marić i Boljkovac po 2 gola.

Sutra od 16 sati Karlovac II u Sportskoj dvorani dočekuje momčad Gospića, a Ogulin od 19 sati gostuje u Puli kod Arene.

Duga Resa 1929 i Vatrogasac podijelili bodove u derbiju, Cetingrad jesenski prvak 2. ŽNL