1C° Ogulin

3C° Ozalj

1C° Slunj

Rukometaši Karlovca poraženi u Kutini od domaće Moslavine

Bačić sa 6 i Dominik Smojver s 5 pogodaka predvodili su strijelce karlovačke ekipe.

Rukometaši Karlovca večeras su u Kutini, u prijateljskoj utakmici, poraženi od domaće momčadi Moslavine rezultatom 28:23.

Nakon dvije dobre utakmice i pobjeda nad Zametom i Bjelovarom, karlovački rukometaši danas se nisu pokazali u najboljem svjetlu. U utakmicu s domaćim premijerligašem ušli su dosta slabo, premekano, što je odredilo cjelokupni tijek dvoboja. Uz to, prvi organizator karlovačke igre, Domagoj Smojver, ozlijedio je zglob nakon 5-6 minuta provedenih na parketu, više nije ulazio u igru, što se odrazilo da izdanje cjelokupne momčadi. Kutinjani su prvih 30 minuta igre riješili u svoju korist rezultatom 16:10 i ta njihova prednost bila je za Karlovčane nedostižna u nastavku. Igrači trenerice Rašić nešto bolje i čvršće odigrali su drugo poluvrijeme, no niti u jednom trenutku nisu uspjeli ugroziti pobjedu domaćina. U dva-tri navrata spojili su po tri pogotka u nizu, ali ritam igre narušila su im brojna isključenja.

Najraspoloženiji je večeras bio Ivan Bačić sa 6 pogodaka, Dominik Smojver je dao 5, Negran 4, Hrvojević i Magdić po 2, a Capan, Mrljak, Bosiljevac i Rukavina po 1 gol. Glumac je upisao 7, a Domjančić 5 obrana.

U četvrtak od 18 sati u Sportskoj dvorani karlovački će rukometaši odmjeriti snage s momčadi prvoligaša Čakovca.