8C° Duga Resa

10C° Ogulin

8C° Ozalj

7C° Slunj

Rukometaši Karlovca preko trećeligaša Novigrada očekivano prošli u 2. kolo Kupa regije Zapad

Najefikasniji u karlovačkoj momčadi bili su Dario Magdić i Dino Lemić s po 5 pogodaka.

Rukometaši Karlovca jučer su u Novigradu u Istri, u utakmici 1. kola Kupa regije Zapad, nadigrali domaću momčad Novigrada, člana Treće hrvatske lige Zapad, rezultatom 27:19 i plasirali se u daljnje natjecanje.

Karlovac je nastupio u pomlađenom sastavu, bez Crnkovića, Bačića i Capana, no rutinski je odradio posao protiv domaćeg trećeligaša i opravdao status favorita. Trenerica Rašić raspodijelila je minutažu svim igračima, a najbitnije joj je bilo da se nitko ne ozlijedi i da svi budu spremni za puno bitniju subotnju prvenstvenu utakmicu s Ribolom Kaštelom.

Nakon početnih 2:1 za domaće, Karlovčani u 10. minuti preokreću na 5:2. U 24. minuti došli su do šest pogodaka viška (12:6), no završnicu prvog dijela odigrali su slabo pa je domaćin s tri uzastopna pogotka do odmora smanjio na 12:9. Nakon desetak minuta nastavka Karlovac ponovo odlazi na +6 (17:11), a domaćin smanjuje na 17:13. Tada Karlovčani rade seriju 4:1, u 49. minuti dolaze do prednosti 21:14 i mirno utakmicu privode kraju.

Najefikasniji u karlovačkoj momčadi bili su Dario Magdić i Dino Lemić s po 5 pogodaka, Baršić je dao 4, Bosiljevac i Hrvojević po 3, Janjanin i Mrljak po 2, a Balen, Cindrić i Frketić po 1 gol.

Karlovac II ubilježio uvjerljiv poraz u Rijeci od Zameta II: Požegina momčad jako pala u drugom poluvremenu