14C° Ogulin

12C° Ozalj

Rukometaši PPD Zagreb demonstrirali snagu u Karlovcu: Domaćina počastili s razlikom od 10 pogodaka

Karlovački rukometaši su se trudili, ali nije išlo

S deset golova razlike pobijedili su večeras u Karlovcu  rukometaši vodeće momčadi Premijer lige PPD Zagreb domaću momčad.

Razlika od deset golova bila je i na poluvremenu, a treba naglasiti da su gosti u Karlovac stigli u najboljem sastavu i demonstrirali snagu u prvom poluvremenu. Karlovčani su se trudili, no to nije bilo dovoljno. Rezultat 32:22 dovoljno govori.

U drugom poluvremenu trener gostiju Ivica Obrvan dao je priliku igračima s klupe, pa su Karlovčani bili ravnopravni.

Dominik Smojver postigao je osam pogodaka, a Ivan Bačić pet.
-I prije utakmice znalo se tko će pobijediti. Dogovorili smo se da pružimo svoj maksimum. Oni su prvi put u ovoj sezoni došli praktički kompletni i došli su pobijediti i pripremiti se za utakmicu Lige prvaka s “Kielom”. Drago mi je da su svi naši mladi igrači dobili priliku u ovoj utakmici i da su mogli osjetiti kako je igrati na višoj razini, kazao je najbolji domaći igrač u ovoj utakmici Dominik Smojver.

“Karlovac” je nastupio u sljedećem sastavu: Radočaj, Horvat 2, Capan 2, Domagoj Smojver 1, Janjanin, Crnković, Bosiljevac 1, Frketić 1, Makarun, Bačić 5, Mrljak, Magdić, Rukavina 3, Domjančić, Negran 1 i Dominik Smojver 8.

“Karlovac” je na četvrtom mjestu tablice sa šest bodova, a u petom kolu dočekuje u subotu, 16. listopada od 18 sati u Sportskoj dvorani na Rakovcu momčad “Dubrave” iz Zagreba.