Na ovaj prijestupni dan, tzv. dan viška, u karlovačkom se rodilištu rodila samo jedna beba, a riječ je o curici koja je na svijet došla malo iza ponoći.
Vjerojatnost da se netko rodi upravo na današnji dan je 1:1000. Inače, naš zakon kaže da osoba koja je rođena 29. veljače stječe punoljetnost i pravo glasa 1. ožujka u godini u kojoj je navršila osamnaest godina života. Dakle, mladoj dami godine će teći kao i nama ostalima, ali rođendana, onih pravih, koji padaju na 29. veljače, imat će bitno manje. Sretno bebi i njenim roditeljima!