Radio Mrežnica
RADOVI Podijeli

Sanira se nogostup od NTL-a prema obilaznici

Konačno, do sad gotovo nevidljivih 60 metara nogostupa dobiva novi izgled

Dio postojećeg nogostupa od NTL-a prema dugoreškoj zaobilaznici bit će uskoro obnovljen.

Radi se o nogostupu uz državnu cestu za čiju sanaciju u duljini od 60 metara su već napravljene pripreme, poput uklanjanja stabala.

Kako su nam rekli u gradskoj upravi, radi se o postojećem nogostupu koji je na tom dijelu propao te ga je bilo nužno rekonstruirati. Grad će za ovu investiciju izdvojiti 35 tisuća kuna (bez PDV-a).

Osim toga, bit će saniran i ulaz u Ujevićevu ulicu (u nastavku spomenutog nogostupa) za što će biti izdvojeno još dodatnih 8 tisuća kuna (bez PDV-a).

Ovi radovi dio su redovnog održavanja i trebali bi završiti u roku od sedam (radnih) dana.

Portal Radio-Mrežnica unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više na Prihvati Čitaj više