Osim odavanja počasti žrtvama, na ovaj su način još jednom, kako kažu, "podsjetili na jednu veliku gradsku sramotu, devastiranu i otužnu mrtvačnicu, kao i cijelo groblje o kojem se ne vodi briga".
– Ovo zdanje dokaz je nebrige Grada Karlovca, unatoč tome što se mrtvačnica, kao i cijelo groblje, nalazi unutar kulturno – povijesne urbanističke cjeline grada, koje je Ministarstvo kulture u listopadu 2009. proglasilo zaštićenim kulturnim dobrom, kažu u karlovačkom SDP-u.
Radio Mrežnica -
Skeniraj QR kod i preuzmi aplikaciju