Signalizacija se ugasila oko 8:30 sati, a vrlo brzo na raskrižje je upućena i karlovačka prometna policija koja sada ručno regulira promet. No, taj dio ipak ne stoji jer oko 10 sati, prometne policije nije bilo ni blizu, a na kolniku je vladao ruski rulet.
Obilna kiša ne pomaže pa je prometovanje ovim dijelom Karlovca usporeno. Podsjetimo, semafor nije radio ni prije pet dana kada je kvar bio na električnim kablovima.
I sada, kako doznaje Radio Mrežnica, nije stvar u semaforu nego u struji pa Elektra već popravlja kvar.