3C° Ogulin

5C° Ozalj

‘Školarke’ izgubile u Senju i pale na pretposljednje mjesto ljestvice

Najefikasnije su bile Bačić, Peretić i Medved s po 6 pogodaka.

U dvoboju donjeg dijela ljestvice Druge hrvatske lige Zapad, odigranom večeras u Senju, rukometašice Škole rukometa Karlovac poražene su od domaće ekipe Senie rezultatom 32:28.

Nakon solidno odigranog prvog poluvremena protiv domaće ekipe, koja je uoči ovog susreta imala samo jednu pobjedu na kontu, kao i Karlovčanke, igračice trenera Dražena Keče u nastavku utakmice ostale su praznih ruku. Nakon što je iz lige istupila ekipa Siska pa su obrisani svi rezultati koje je sisačka ekipa ostvarila u prvih sedam kola, ‘školarke’ su ostale na samo jednoj pobjedi. Nadale su se drugoj večeras u Senju, ali u tome nisu uspjele pa su dodatno potonule na ljestvici, na zabrinjavajuće pretposljednje mjesto.

Karlovčanke su dobro otvorile utakmicu i vodile sve do 10. minute, kada su Senjanke poravnale na 5:5. U vrlo izjednačenom prvom dijelu, u kojem se igralo pogodak za pogotkom, komnstantno su vodile s golom prednosti i na poluvrijeme odnijele +1 (17:16). Sve do 40. niti jedna ekipa nije imala više od pogotka prednosti, a onda su domaće povele 23:21. I tu je karlovački brod počeo tonuti. Senjanke su sve do kraja susreta održale 2-3 pogotka viška i došle do druge ovosezonske pobjede.

Petra Bačić, Nensi Peretić i Petra Medved s po 6 pogodaka bile su najefikasnije u karlovačkom sastavu, Kučinić je dala 5, Kusanić 3, a Stepić 2 gola.

Nakon nepotpunog 8. kola Karlovčanke su pale na pretposljednje 10. mjesto s 2 boda, koliko ima i posljednji Zaprešić, a u sljedećem kolu dočekuju vodeći riječki Zamet.