2C° Duga Resa

1C° Ogulin

3C° Ozalj

1C° Slunj

‘Školarke’ na krilima fenomenalne vratarke Patricije Keča pobijedile Murvicu i osvojile prve ovosezonske bodove

Vratarka domaće ekipe imala je čak 21 obranu i nosila svoju ekipu do pobjede nad bivšim prvoligašicama.

Rukometašice Škole rukometa Karlovac večeras su u Sportskoj dvorani došle do prvih ovosezonskih bodova u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad. U utakmici 2. kola nadigrale su ekipu Murvice rezultatom 26:21.

I večeras je, kao i prije tjedan dana u Zaprešiću, prvo ime karlovačke ekipe bila vratarka Patricija Keča, koja je ubilježila čak 21 obranu. No, za razliku od dvoboja sa Zaprešićankama, ‘školarke’ su večeras sjajno izdanje svoje suigračice među vratnicama uspjele naplatiti i osvojiti bodove. Ključno razdoblje utakmice dogodilo se na početku drugog poluvremena, kada su domaće igračice uspjele preokrenuti rezultat na svoju stranu i stečenu prednost održale do kraja dvoboja.

Pogodak za pogotkom igralo se do 17. minute i rezultata 7:6 za Crikveničanke, koje su potom uspjele doći do +2 (8:6). Na ulasku u posljednju minutu prvog dijela povećale su prednost na 11:8, a Kučinić se pogotkom iz sedmerca pobrinula da domaće na odmor otiđu ipak s minusom od dva gola. U nepune četiri minute nastavka Karlovčanke su se uspjele osloboditi grča, uvidjele da mogu parirati bivšim prvoligašicama, napravile seriju 5:0 i preokrenule rezultat na 14:11. U 41. minuti Bačić je povećala prednost na +5 (19:14) i ‘školarke’ su uspjele održati stečenu prednost do konačnih 26:21.

Petra Bačić sa 6 pogodaka bila je najbolji strijelac domaće ekipe, Stepić i Kučinić su dale po 5, Razumić 4, Kusanić 3, Medved 2, a Krznarić 1 gol.

U sljedećem kolu Karlovčanke gostuju u Labinu kod ekipe Rudara, koja je u prva dva kola ostvarila maksimalni učinak.