-3C° Ogulin

-2C° Ozalj

-3C° Slunj

‘Školarke’ očekivano uvjerljivo poražene u Labinu od vodeće ekipe Rudara

Bačić, Kusanić i Medved bile su najefikasnije u sastavu Karlovčanki s po 4 pogotka.

Rukometašice Škole rukometa Karlovac večeras su u Labinu, u utakmici 10. kola Druge hrvatske lige Zapad, pretposljednjeg u jesenskom dijelu sezone, uvjerljivo poražene od domaće ekipe Rudara rezultatom 37:21.

Drugačiji ishod teško da se mogao očekivati jer Karlovčanke ove sezone ne igraju dobro, k tome su nastupile bez Lucije Stepić, a domaća je ekipa vodeća na ljestvici s maksimalnim učinkom i glavni kandidat za plasman u najviši rang. Početnih osam-devet minuta ‘školarke’ su odigrale prilično dobro, no nakon toga su ‘rudarke’ preuzele konce igre u svoje ruke i upisale uvjerljivu pobjedu.

Do 8. minute i rezultata 6:5 Karlovčanke su igrale jako dobru obranu i parirale Labinjankama, ali onda su popustile, a kvalitetna domaća ekipa to je odmah kaznila i serijom 6:0 odmakla na 12:5. I tu je večerašnji dvoboj zapravo već bio riješen. Jer domaće su već do odmora napravile +11 (22:11) te u nastavku utakmice još ‘podebljale’ pobjedu.

Petra Bačić, Marija Kusanić i Petra Medved bile su najefikasnije u karlovačkom sastavu s po 4 pogotka, Vuković je dala 3, Razumić i Krznarić po 2, a Nose i Skočibušić po 1 gol. Vratarka Keča upisala je 10 obrana.

Karlovčanke trenutno zauzimaju 10. mjesto ljestvice sa 4 boda, a u posljednjem jesenskom kolu očekuje ih vrlo bitna domaća utakmica s devetoplasiranom Seniom iz Senja, koja ima bod više.