5C° Duga Resa

7C° Ogulin

5C° Ozalj

7C° Slunj

‘Školarke’ odigrale vrlo slabu utakmicu i upisale uvjerljiv domaći poraz od Lokomotive II

Vratarka Keča ubilježila je 16 obrana, a Marija Kusanić bila najbolji strijelac utakmice s 11 pogodaka.

Rukometašice Škole rukometa Karlovac večeras su u Sportskoj dvorani, u utakmici 5. kola Druge hrvatske lige Zapad, ubilježile četvrti prvenstveni poraz. Uvjerljivo su izgubile od zagrebačke Lokomotive II rezultatom 42:27.

Kad vam vratarka ubilježi 16 obrana, a primite čak 42 pogotka, onda je jasno kakvu ste obranu odigrali. A Karlovčanke danas obrambeno kao da nisu ni postojale. Odigrale su vrlo slabu utakmicu, Zagrepčanke su lako dolazile do pogodaka pa je vratarka Keča bila kao na streljani, a publika na tribinama samo se pitala koliko će gošće pogodaka utrpati u domaću mrežu.

Do 19. minute i rezultata 15:14 za Zagrepčanke Karlovčanke su još nekako i parirale. No, onda je danas prilično indisponirana Stepić napravila jedno potpuno nepotrebno isključenje pa su gošće serijom 4:0 otišle na 19:14 i prelomile utakmicu u svoju korist. Na odmor je Lokomotiva II otišla s vodstvom 22:16, a u nastavku pravog otpora domaćih igračica nije ni bilo pa je jedino pitanje bilo s koliko pogodaka razlike će gošće slaviti.

Marija Kusanić je bila najefikasnija igračica susreta s 11 pogodaka, Bačić je dala 8, Kučinić 4, Peretić 2, a Stepić i Medved po 1 gol.

Nakon 5. kola Karlovčanke su desete na ljestvici s dva boda, a u sljedećem kolu gostuju kod posljednjeplasirane ekipe Siska.