2C° Ogulin

-1C° Ozalj

-1C° Slunj

‘Školarke’ rutinski slavile u Sisku i prekinule niz od tri uzastopna poraza

Marija Kusanić postigla je 13 pogodaka, a vratarka Patricija Keča ubilježila 17 obrana.

Rukometašice Škole rukometa Karlovac danas su u Sisku, u utakmici 6. kola Druge hrvatske lige Zapad, pobijedile domaću ekipu Siska rezultatom 35:23.

Dobro je karlovačkim rukometašicama došao ogled s posljednjeplasiranim Siščankama jer su dobile odličnu priliku prekinuti niz od tri uzastopna poraza. Tu priliku su objeručke iskoristile, iako oslabljene za neigranje kružne napadačice Stepić, bile su svih 60 minuta igre bolje protivnice, konačno odigrale čvrsto u obrani i zasluženo upisale svoju drugu ovosezonsku prvenstvenu pobjedu.

Karlovčanke su dobro otvorile utakmicu i već u 12. minuti, pogotkom Razumić, povele 10:5. Serijom 3:0 Siščanke su se primakle na -2, ali ‘školarke’ su na to odgovorile s pet uzastopnih golova, odmakle na 15:8 i na poluvrijeme otišle s vodstvom 17:11. Raumić i Kusanić su početkom nastavka podigle prednost na +8, a u 40. minuti Bačić zabija za 24:14 i otklanja bilo kakvu sumnju oko konačnog ishoda.

Marija Kusanić s 13 pogodaka bila je najbolji strijelac utakmice, Bačić i Medved su dale po 7, Razumić 3, Peretić i Kučinić po 2, a Devčić 1 gol. Vratarka Keča ponovo je bila na visokoj razini i ubilježila 17 obrana.

Ovisno o ostalim ishodima, Karlovčanke će nakon 6. kola biti između 7. i 10. mjesta ljestvice sa 4 boda, a u sljedećem kolu dočekuju ekipu Ivanića, u kojoj igra njihova dojučerašnja kapetanica Kristina Vuković.