19C° Ogulin

18C° Ozalj

18C° Slunj

‘Školarke’ u prijateljskoj utakmici pobijedile trećeligaša Rugvicu

Istakle su se Petra Bačić s 11 i Lucija Stepić s 10 pogodaka te vratarka Patricija Keča s 15 obrana.

Rukometašice Škole rukometa Karlovac u prijateljskoj su utakmici u Rugvici, u sklopu priprema za proljetni dio sezone, pobijedile domaćeg trećeligaša Rugvicu rezultatom 34:31.

Treneri su dogovorili da se igra tri puta po 20 minuta i spomenuti rezultat postignut je u tih 60 minuta, a nakon toga su još 15 minuta odigrale igračice s manjom minutažom. Karlovčankama su od priprema još uvijek bile ‘teške’ noge i napravile su dosta tehničkih pogrešaka, ali trener Dražen Keča bio je zadovoljan izdanjem svoje ekipe. Tjedan dana ostalo je do prve utakmice proljetnog dijela sezone u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad u Rovinju protiv istoimenog domaćina, pa će Karlovčanke još poraditi na obrambenoj fazi igre i izbrusiti formu za nastavak prvenstva.

Prvih 20 minuta igre pripalo je karlovačkim rukometašicama 15:13, a u drugih dvadeset bolje su bile domaće i preokrenule na 24:23. Posljednjih 20 minuta ponovo je pripalo Karlovčankama, koje su na kraju slavile s tri pogotka viška.

Petra Bačić je zabila 11 pogodaka, Lucija Stepić 10, Španić 3, Kučinić, Korać i Novković po 2, a Peretić, Medved, Jurišić i Marijanović po 1 gol. U dobrom izdanju bila je i vratarka Keča s 15 prikupljenih obrana.

MAČEVANJE

Rumunj Rosu pobjednik Međunarodnog kampa Karlovac 2019., Antonio Gojak zauzeo 2. mjesto