31C° Duga Resa

28C° Ogulin

31C° Ozalj

30C° Slunj

‘Školarke’ upisale poraz od Liburnije-Opatije u posljednjem ovosezonskom domaćem susretu

Najefikasnije u karlovačkoj ekipi bile su Lucija Stepić sa 7 i Marija Kusanić sa 6 pogodaka.

Rukometašice Škole rukometa Karlovac danas su u Sportskoj dvorani, u utakmici pretposljednjeg 21. kola Druge hrvatske lige Zapad, poražene od ekipe Liburnije-Opatije rezultatom 30:25.

Porazom posljednjeplasiranog Zaprešića u prošlom kolu u Velikoj Gorici, ‘školarke’ su i matematički osigurale opstanak pa su danas mogle odigrati potpuno rasterećeno. Imale su veliku želju pobjedom se oprostiti od svojih navijača za ovu sezonu, no u tome ipak nisu uspjele.

U 6. minuti Karlovčanke su vodile 4:3, a onda su sljedećih dvanaest minuta usmjerile utakmicu na stranu gošći. Domaće su spojile nekoliko promašaja i tehničkih grešaka, što su Opatijke iskoristile i serijom 6:0 preokrenule na 9:4. U tri navrata u prvom dijelu imale su i sedam pogodaka viška, a na odmor su otišle sa 16:11. U nastavku susreta ‘školarke’ su konstantno pokušavale uloviti rezultatski zaostatak, no ispod -4 se nisu uspjele primaknuti pa su gošće zasluženo odnijele bodove.

Najefikasnija u domaćem sastavu bila je Lucija Stepić sa 7 pogodaka, Kusanić je dala 6, Peretić 4, Razumić, Čović i Medved po 2, a Skočibušić i Jurišić po 1 gol.

Karlovčanke su ostale na 9. mjestu ljestvice sa 6 bodova, a u posljednjem kolu gostuju kod ekipe Samobora.