10C° Karlovac

11C° Duga Resa

11C° Ozalj

11C° Slunj

‘Školarke’ uvjerljivo izgubile u Senju i upisale peti uzastopni poraz u proljetnom dijelu sezone

U slabom izdanju karlovačke ekipe po 3 pogotka zabile su Španić, Jurišić, Medved i Čović.

Još jedan uvjerljiv poraz doživjele su rukometašice Škole rukometa Karlovac u Drugoj hrvatskoj ligi Zapad. Večeras su u Senju, u utakmici 16. kola, izgubile od domaće ekipe Senie rezultatom 31:15.

Ozljedama i bolestima prošarana ekipa trenera Dražena Keče upisala je tako i peti proljetni poraz i još uvijek je bez osvojenog boda u nastavku prvenstva. Domaća ekipa, iako pretposljednja na ljestvici, pojačala se s tri igračice prve ekipe Zameta pa smo i prije susreta znali da će Karlovčanke teško do pozitivnog rezultata, ali itekako brine nastavak realizatorske krize karlovačke ekipe. Nakon solidnog ulaska u utakmicu, dobre igre u prvoj polovici prvog dijela, ponovo se ukazao problem realizacije, koji je onda unesao nervozu i pad samopouzdanja u ekipu, nakon čega je uslijedio još jedan visok poraz.

Domaćih 5:2 u 12. minuti Karlovčanke su uspjele smanjiti na 8:6. I onda je krenulo nizbrdo. Senjanke su serijom 5:0 otišle na 13:6 i poluvrijeme riješile u svoju korist 14:7. Ništa bolji za karlovačke rukometašice nije bio ni početak nastavka. Domaće su novom serijom 6:1 podigle prednost na velikih 20:8, igra Karlovčanki se potpuno raspala i bilo je samo pitanje koliko težak poraz će doživjeti.

Najefikasnije u karlovačkoj ekipi bile su Španić, Jurišić, Medved i Čović s po 3 pogotka, Šepac je dala 2, a Kučinić 1 gol. Dobra je na vratima bila Patricija Keča.

Karlovčanke će ostati na 8. mjestu ljestvice s 12 bodova, ali sada od pretposljednje Senie imaju samo četiri više. A u sljedećem kolu dočekuju vodeću ekipu Dugog Sela 55.