U školi u Generalskom učili o ovisnostima
Mjesec borbe protiv ovisnosti traje do 15. prosinca
Učenici starijih razreda u Osnovnoj školi Generalski Stol učili su o ovisnostima.
Ove godine povodom obilježavanja Mjeseca borbe protiv ovisnosti tako je u ovoj ustanovi održano predavanje za učenike od 5. do 8. razreda. Predavanje je održala učiteljica biologije, a glavna tema predavanja bila je ovisnost o alkoholu, cigaretama te ovisnost o internetu i tehnologiji. Učenicima je na kraju predavanja podjeljena anonimna anketa o sredstvima ovisnosti, kako bi se dobio kratki uvid o razmišljanju i stavovima učenika.