Skrivio nesreću u Slunju pa pobjegao: Policija ga brzo uhvatila s 1,61 promila
Vozač je završio na triježnjenju u prostorijama policije i bit će sankcioniran sukladno Zakonu
Pijani vozač jučer je u Slunju, nakon što je prouzročio prometnu nesreću, pobjegao s mjesta događaja, no vrlo brzo je uhvaćen.
Navečer oko 21:30 na parkiralištu u Slunju 60-godišnjak izazvao je prometnu nesreću s materijalnom štetom, pokušao je pobjeći, no policijski službenici su ga ubrzo pronašli i utvrdili da je vozilom upravljao pod utjecajem alkohola od 1,61 promila.
Vozač je do prestanka djelovanja opojnog sredstva smješten u posebne prostorije policije te će biti sankcioniran sukladno odredbama Zakona o sigurnosti prometa na cestama.
Također, u protekla 24 sata na području Policijske uprave karlovačke evidentirana su dva kaznena djela, jedan prekršaj narušavanja javnog reda i mira (Ogulin) i pet prometnih nesreća, od kojih su dvije s lako ozlijeđenim osobama i tri s materijalnom štetom.
(Autor: Tonko Tomičić)