7C° Duga Resa

6C° Ogulin

5C° Ozalj

6C° Slunj

Slunj bez čak desetorice igrača izgubio na gostovanju u Gradićima, Katić obranio kazneni udarac

Treneru Sabljaku nedostajali su Božičević, Požega, Marin Turkalj, Plivelić, Mance, Bauman, Štefanac, Matovina, Matanić i Jurčević.

Nogometaši Slunja danas su u Gradićima upisali svoj deseti ovosezonski poraz u Četvrtoj ligi Središte. U utakmici 21. kola izgubili su od domaće momčadi Gradića rezultatom 2:0.

Unatoč porazu, trener Dalibor Sabljak bio je zadovoljan nakon utakmice. A kako i ne bi, kad je u Gradiće doputovao bez čak desetorice igrača – ozlijeđenih Božičevića, Požege, Marina Turkalja i Plivelića, kartoniranog Mancea, te Baumana, Štefanca, Matovine, Matanića i Jurčevića. Na klupi je imao samo četiri zamjene, pokrpao je ekipu juniorima, a utakmicu započeo s Katićem, Krizmanićem, Paulićem, Piršićem, Radočajem, Kučinićem, Salopekom, Špoljarićem, Barićem, Bićanićem i Abrlićem.

‘Bijeli’ su se postavili kako su jedino u takvoj situaciji i mogli – u čvrsti blok ispred Katića, nastojeći što duže izdržati bez primljenog pogotka, te vrebajući svoje prilike iz protunapada. Domaćin je, očekivano, imao više od igre, no Slunjani su svim tim napadima uspješno odoljeli u prvih 45 minuta. Štoviše, imali su par prilika, a sudac Matković iz Zagreba ne bi pogriješio da im je dosudio kazneni udarac na Pauliću. U nastavku su domaći, kod rezultata 0:0, izborili kazneni udarac, no Katić ga je obranio, potom su Slunjani imali gredu, u 69. minuti Valentić je zamijeno mladog Salopeka, a u 73. minuti Gradići su ipak uspjeli probiti slunjski blok i preko Pralasa doći do vodstva 1:0. U 81. minuti Fran Cindrić je ušao u igru umjesto Abrlića, a u trećoj minuti sudačke nadoknade domaći su pogotkom Hajduka postavili konačnih 2:0.

U sljedećem kolu Slunj na svom igralištu dočekuje desetoplasiranu Moslavinu iz Kutine.

MOST ZA RAZVOJ GAZE

Most Gaza – Banija nije izmišljotina: Isplaniran je još 1959., a i sada je u GUP-u Karlovca