31C° Duga Resa

28C° Ogulin

31C° Ozalj

30C° Slunj

Slunj glatko poražen u Kumrovcu od Klanjca, na utakmicu doputovao sa samo 12 igrača

U 70. minuti ozlijedio se Bauman pa su ‘bijeli’ ostatak utakmice odigrali s igračem manje.

Nogometaši Slunja danas su u Kumrovcu, u utakmici 21. kola skupine A Četvrte lige Središte, poraženi od domaće momčadi Klanjca rezultatom 3:0.

Obzirom je domaćin na 14. mjestu ljestvice, u slunjskom su se taboru nadali da bi mogli do pozitivnog rezultata. Međutim, ‘bijeli’ su u Kumrovec doputovali sa samo 12 igrača i nisu izdržali početni pritisak domaćina. Trener Dalibor Sabljak u utakmicu je krenuo s Maravićem, Paulićem, Špoljarićem, Baumanom, Piršićem, Božičevićem, Radočajem, Krizmanićem, Jurčevićem, Valentićem i Davorom Sabljakom, a na klupi je bio samo mladi Salopek.

Klanjec je pritisnuo od početka, Slunjani su odolijevali dvadeset minuta, ali onda su poklekli. U 20. minuti Karlo Pavlinić je doveo domaće u vodstvo, a samo pet minuta kasnije Jurica Mustač se pobrinuo da Klanjec ode na odmor s dva pogotka prednosti. U osmoj minuti nastavka Salopek je zamijenio Radočaja, a u 70. minuti domaći su preko Ivana Kodrnje potvrdili glatku pobjedu. U akciji za treći pogodak domaćina ozlijedio se Bauman pa su Slunjani ostatak utakmice odigrali s igračem manje.

Duga Resa 1929 je jučer ubilježila domaći poraz od Tondacha iz Bedekovčine rezultatom 3:2. U sljedećem kolu Dugorešani gostuju u Stubici, a Slunjani dočekuju momčad Odre.