19C° Duga Resa

19C° Ogulin

20C° Ozalj

18C° Slunj

"Prvi ključni moment je prvi žuti karton Kleinheislera koji uopće nije bio i u polufinalu Kupa se ne svira prvi faul koji dečko napravi. Drugo je čisto simuliranje, trebao je biti kontra žuti karton", kaže Kulešević 'Ovaj cirkus je nečuven. Kartona nije ni bilo, ali Pajač je jedva čekao isključiti našega igrača' Objasnio je kako njegovo Ministarstvo u obavljanju poslova za račun i u ime države treba napraviti procjenu svake aktivnosti i posla 'Ne pogoduje se investitorima ako je to na štetu Hrvatske...' Kriminalisti PU koprivničko križevačke dovršili su istraživanja kojim je osumnjičen 38 – godišnji muškarac s područja Zagrebačke županije zbog sumnje u počinjenje kaznenih djela utaje poreza ili carine i krivotvorenja službene ili poslovne isprave. U policijskom priopćenju se navodi da je on kao odgovorna osoba fiktivnim računima u iznosu od 10,533 milijuna kuna oštetio proračun RH za iznos od 2,634 milijuna kuna. Naime, on je pribavio nevjerodostojne račune drugog trgovačkog društva, kako bi u poslovnim knjigama svojeg trgovačkog društva tijekom 2016. godine, proknjižio neistinite fakture kao istinite radi ostvarivanja prava na odbitak pretporeza. Zbog sumnje u počinjenje kaznenih djela utaje poreza ili carine i krivotvorenja službene ili poslovne isprave protiv osumnjičenika je podneseno posebno izvješće nadležnom državnom odvjetništvu. Fiktivne fakture: Muškarac je oštetio proračun za 2,6 mil. kn Nakon što je Afroamerikanac George Floyd umro nakon 'bliskog susreta' s policijom, diljem SAD-a, ali i u svijetu su počeli prosvjedi. Stigle su nove snimke nadzornih kamera koje pokazuju postupanje policije s Floydom Floyda tukli i u policijskom autu

Slunj i Vojnić ’95 se pridružili Karlovcu 1919 u polufinalu županijskog Kupa

Slunjani su u Svetom Petru pobijedili Dobru 3:1, a Vojnićani su u Malom Erjavcu s 2:0 bili bolji od Zrinskog iz Ozlja.

SVETI PETAR, MALI ERJAVEC – Nogometaši Slunja i Vojnića ’95 u današnjim su ogledima četvrtfinala Kupa za područje Nogometnog saveza Karlovačke županije izborili plasman u polufinale.

Slunjani, vodeća momčad Prve županijske lige, opravdali su status favorita i u Svetom Petru nadigrali domaću Dobru rezultatom 3:1. Poveli su pogotkom Mateja Plivelića već u 1. minuti, a u 18. minuti je Antonio Hodak povisio na 2:0. Domaći su u 31. minuti imali priliku za smanjenje rezultata, ali nisu iskoristili kazneni udarac pa se na odmor otišlo s 2:0 za Slunj. Ipak, u 53. minuti, golom Andreja Cindrića, Dobra je smanjila rezultat, ali Slunjani su u 79. minuti drugim pogotkom Plivelića potvrdili pobjedu i prolazak u polufinale.

Vojnićani su u Malom Erjavcu slavili nad domaćim Zrinskim iz Ozlja s 2:0. Pogotkom Kristijana Stanića u 15. minuti otišli su na odmor s minimalnom prednošću, a u nastavku su, u 62. minuti, preko Mirka Brkića potvrdili plasman među četiri najbolje ekipe ovosezonskog izdanja županijskog Kupa.

Karlovac 1919 je jučer sa 6:0 bio bolji od Ogulina, a Duga Resa 1929 i Ilovac igraju sljedećeg vikenda.