4C° Ogulin

4C° Ozalj

3C° Slunj

Slunj na svom travnjaku slavio nad Odrom i upisao šestu ovosezonsku pobjedu

Pogotke za domaći sastav postigli su Luka Požega u 27. i Petar Radočaj u 53. minuti.

SLUNJ – Šestu pobjedu u Četvrtoj ligi Središte izborili su nogometaši Slunja danas na svom igralištu Zubac. U dvoboju 14. kola nadigrali su momčad Odre rezultatom 2:0.

Nakon teškog 6:1 poraza prošlog vikenda u Bedekovčini, trebala je Slunjanima pobjeda da vrate dobro raspoloženje u momčad. Konačno je trener Bogović imao manje izostanaka, nedostajao mu je samo Plivelić, pa je gostima mogao suprotstaviti gotovo kompletan sastav. Domaći su istrčali s Katićem, Marinićem, Manceom, Radočajem, Božičevićem, Turkaljom, Sušilovićem, Matanićem, Jurčevićem, Abrlićem i Požegom, odigrali su puno bolju utakmicu nego prošlog vikenda i zasluženo osvojili sva tri boda. Gledajući svih 90 minuta, bili su bolji suparnik, a da su uspjeli realizirati još koju od stvorenih prilika, mogli su slaviti i uvjerljivije.

Terensku inicijativu u prvom poluvremenu Slunjani su uspjeli naplatiti u 27. minuti, kada je Luka Požega zabio za 1:o i s tim se rezultatom otišlo na odmor. Mancea i Božičevića je Bogović u poluvremenu ostavio u svlačionici pa su umjesto njih u nastavak krenuli Paulić i Kučinić. Bolju igru ‘bijeli’ su okrunili golom Petra Radočaja u 53. minuti za konačnih 2:0, a u preostalom vremenu Bogović je napravio još tri izmjene – umjesto Marinića, Jurčevića i Abrlića ušli su Cindrić, Josip Štefanac i Špoljarić.

Nakon 14. kola Slunj ima 21 osvojeni bod, a priliku za nove ima sljedećeg vikenda, kada gostuje u Glini kod momčadi Banovca.