Radio Mrežnica
MALI NOGOMET Podijeli

Slunj pobjednik Veteranskog malonogometnog turnira registriranih klubova NSKŽ-a

U finalnoj utakmici Slunjani su s 2:1 pobijedili momčad Zrinskog iz Ozlja.

Nogometaši Slunja pobjednici su Veteranskog malonogometnog turnira registriranih klubova Nogometnog saveza Karlovačke županije danas održanog u dvorani Osnovne škole Grabrik.

U finalnoj utakmici nadigrali su momčad Zrinskog iz Ozlja rezultatom 2:1. Poveli su u 6. minuti pogotkom Josipa Magdića, na 2:0 povisio je Dalibor Sabljak u 16., a Ozaljčani su samo uspjeli ublažiti poraz preko Gorana Cindrića u 18. minuti. U raspucavanju sedmeraca za 3. mjesto Karlovac 1919 bio je bolji od Duge Rese s 3:1. U polufinalnim dvobojima Slunjani su s 3:0 slavili nad Karlovcem 1919, dok je Zrinski Ozalj nakon sedemeraca sa 4:2 pobijedio Dugu Resu (nakon 20 minuta igre bilo je 1:1).

Najboljim igračem turnira proglašen je Milan Štefanac iz pobjedničke momčadi, najboljim vratarom Dražen Valčić iz Zrinskog iz Ozlja, dok je naslov najboljeg strijelca ponio Marin Šebalj iz Duge Rese. Priznanje za fair-play dobila je momčad Vojnića ’95.

Svi rezultati grupne faze natjecanja:
Skupina A: Slunj – Mostanje I 3:0, Duga Resa – Vojnić ’95 2:1, Mostanje I – Vojnić ’95 3:0, Slunj – Duga Resa 3:1, Duga Resa – Mostanje I 1:0, Vojnić ’95 – Slunj 1:2
Skupina B: Zrinski Ozalj – Mladost Rečica 1:0, Mostanje II – Karlovac 1919 0:0, Mladost Rečica – Karlovac 1919 1:4, Zrinski Ozalj – Mostanje II 3:0, Mostanje II – Mladost Rečica 1:3, Karlovac 1919 – Zrinski Ozalj 0:0.