11C° Ozalj

11C° Slunj

Slunj preokretom u Kutini upisao treću uzastopnu gostujuću pobjedu

Dvostruki strijelac za ‘bijele’ bio je Kristijan Sušilović.

Nogometaši Slunja i dalje imaju stopostotni učinak na gostovanjima u Četvrtoj ligi Središte. Nakon osvajanja bodova u Zelini i Zaboku, danas su u Kutini, u utakmici 5. kola, pobijedili domaću Moslavinu rezultatom 2:1.

Iako je trener Bogović bio bez dvojice stopera, Matovine i Matanića, njegovi igrači pokazali su karakter i preokretom došli do novih bodova. Katić, Marinić, Radočaj, Mance, Turkalj, Božičević, Sušilović, Jurčević, Plivelić, Abrlić i Požega bili su u početnoj jedanaestorici, a prvo poluvrijeme pripalo je domaćima. Bili su bolji protivnik i poveli u 20. minuti pogotkom Šenije. Srećom, samo devet minuta kasnije ‘bijeli’ su poravnali preko Kristijana Sušilovića. Imali su Slunjani u prvih 45 minuta još dvije sjajne prilike, ali ih nisu iskoristili pa se na odmor otišlo s 1:1.

Slunjski nogometaši bolje su odigrali nastavak utakmice. Imali su više od igre, ali treba priznati da ih je kod 1:1 spasio odlični Katić, koji je obranio veliku priliku domaćina. U 54. minuti Paulić je zamijenio Božičevića, u 71. je Kučinić ušao umjesto Plivelića, a deset minuta kasnije Mance je prepustio svoje mjesto Bićaniću. U završnici susreta, u 83. minuti, ‘bijeli’ su bolju igru okrunili drugim pogotkom Sušilovića za konačnih 2:1 i nova tri gostujuća boda. U sudačkoj nadoknadi strijelca Sušilovića zamijenio je Špoljarić.

U sljedećem kolu Slunj dočekuje momčad Stubice.

VIRUS U RUKOMETU

Dobra vijest iz rukometnog kluba: nitko od anketiranih potencijalnih kontakata zaraženog igrača nije stavljen u samoizolaciju