5C° Ogulin

4C° Ozalj

Slunj prokockao previše izglednih prilika pa kod kuće remizirao sa Sutlom Laduč

Izjednačujući pogodak za domaće zabio je Filip Božičević u 35. minuti.

SLUNJ – Nogometaši Slunja danas su na igralištu Zubac, u utakmici 2. kola Četvrte lige Središte, odigrali neodlučeno 1:1 s momčadi Sutle Laduč.

Slunjani su prošlog vikenda, na otvaranju prvenstva, s 5:0 slavili na gostovanju u Zelini pa je u njihovom taboru vladao veliki optimizam i svi su očekivali nova tri boda. Trener Bogovović u kadru nije imao ozlijeđenog stopera Matovinu pa je momčadi iz Šenkovca suprotstavio Katića, Mancea, Abrlića, Radočaja, Marinića, Turkalja, Božičevića, Sušilovića, Matanića, Požegu i Jurčevića.

I danas su ‘bijeli’ mogli do vrha napuniti mrežu suparnika, samo da su bili koncentriraniji u napadačkim akcijama. No, izgleda da nije bio njihov dan jer su uspjeli promašiti čak osam vrlo izglednih prilika. I kako to u nogometu obično biva kad ne iskoristiš toliki broj prilika, na koncu su uzeli samo bod, kojim, za pretpostaviti je, nakon utakmice nisu bili pretjerano zadovoljni.

Gosti iz Šenkovca poveli su u 27. minuti pogotkom Štoka, a na konačnih 1:1 poravnao je Filip Božičević u 35. minuti. Trener Bogović u poluvremenu je u svlačionici ostavio Abrlića, umjesto kojeg je ušao Paulić, a deset minuta kasnije strijelca Božičevića zamijenio je Plivelić. Slunj je bio bolji protivnik, ali nije uspijevao doći do pobjedničkog pogotka. Do kraja susreta u domaćoj momčadi obavljene su još tri izmjene – umjesto Mancea, Jurčevića i Požege ušli su Štefanac, Kučinić i Bićanić.

U 3. kolu ‘bijeli’ gostuju u Zaboku kod momčadi Mladosti.