31C° Duga Resa

28C° Ogulin

31C° Ozalj

30C° Slunj

Slunj rano poveo, ali momčad Blata preokrenula u nastavku i nanijela mu deveti ovosezonski poraz

Vodeći pogodak za ‘bijele’ postigao je Luka Požega u 6. minuti na ubacivanje Bićanića.

Nogometaši Slunja danas su na svom igralištu Zubac, u utakmici 11. kola skupine A Četvrte lige Središte, doživjeli deveti prvenstveni poraz. Bolja od njih bila je momčad Blata rezultatom 2:1.

‘Bijeli’ su danas bili u nešto kompletnijem sastavu i trener Dalibor Sabljak nadao se da mogu doći do prve prvenstvene pobjede. Istrčali su u sastavu Maravić, Paulić, Zeko, Suša, Wane, Radočaj, Bićanić, Jurčević, Požega, Abrlić i Vidoš te poveli već u 6. minuti. Jurčević je lijepo izbacio Bićanića na bok, ovaj je ubacio, a Luka Požega savladao Turčića za 1:0. U prvom dijelu domaći su imali još jednu odličnu priliku preko Petra Radočaja, no nisu uspjeli poentirati pa su na odmor otišli s minimalnim vodstvom, iako su bili zaslužili više.

Nažalost, početkom nastavka, u 48. minuti, nakon pogreške u komunikaciji slunjske obrane, Matija Jurišić je poravnao na 1:1. Koncidicijski spremiji gosti su nakon izjednačujućeg pogotka imali više od igre pa je Sabljak između 69. i 82. minute izvršio četiri izmjene, kako bi osvježio svoju momčad. Ušli su Cindrić, Piršić, Dinko Turkalj i Grdić umjesto Wanea, Nićanića, Suše i Požege, ali nije pomoglo. U 83. minuti, nakon ubačaja rukom gostiju sa strane i odbijene lopte domaće obrane, Jurišić pogađa za 1:2 i donosi Blatu sva tri boda.

Duga Resa 1929 je jučer na svom stadionu s 1:0 poražena od Golubovca. U sljedećem kolu Slunjani gostuju u Bedekovčini kod Tondacha, a Dugorešani u Zaboku kod Mladosti.