5C° Ogulin

4C° Ozalj

Slunj razočarao u Glini i ubilježio poraz od skromne momčadi Banovca

Jedini pogodak za ‘bijele’ zabio je Jura Jurčević u 56. minuti.

Nogometaši Slunja danas su u Glini, u utakmici 15. kola Četvrte lige Središte, poraženi od domaće momčadi Banovca rezultatom 2:1.

Razočarala je slunjska momčad sve svoje poklonike današnjom predstavom u Glini. Domaćin je do ovog kola bio pretposljednji na ljestvici, sastav protiv kojeg su ‘bijeli’ trebali i morali pružiti više. Trener Bogović u najavi utakmice nadao se pobjedi, no nakon nje je bio silno razočaran onime što su njegovi nogometaši prikazali u 90 minuta igre. Ni borbenost ni zalaganje nisu bili na pravoj razini, definitivno su jako podbacili pa je skromni domaćin zasluženo došao do pobjede. Bogović nije mogao računati na Kučinića i Plivelića pa je domaćinu suprotstavio Rendulića, Marinića, Paulića, Požegu, Radočaja, Božičevića, Turkalja, Sušilovića, Matanića, Jurčevića i Abrlića.

Glinjani su poveli u 17. minuti pogotkom Antonija Blaževića iz kaznenog udarca i s minimalnim vodstvom otišli na odmor. Bogović je u nastavak krenuo s Manceom umjesto Božičevića, no domaćin je u 55. minuti povećao prednost preko Karla Rokse. Već u sljedećoj minuti Jura Jurčević je smanjio rezultat i vratio Slunjane u utakmicu, ali Matanić je u 59. minuti isključen zbog sprječavanja izgledne prilike za pogodak pa su ‘bijeli’ ostali s igračem manje. Do kraja dvoboja rezultat se nije mijenjao, Banovac je došao do super vrijedne pobjede u borbi za opstanak, a Slunjani se definitivno moraju zamisliti nad današnjom predstavom.

U sljedećem kolu Slunj na svom igralištu dočekuje momčad Zagreba.