5C° Ogulin

4C° Ozalj

Slunj upisao minimalni domaći poraz od Tondacha, u četvrtak gostuje kod Odre

Pogodak odluke postigao je Karlo Bobinec u 75. minuti.

SLUNJ – Nogometaši Slunja danas su na svom igralištu Zubac, u utakmici 30. kola Četvrte lige Središte, poraženi od Tondacha iz Bedekovčine rezultatom 1:0.

Iako je i danas imao dosta izostanaka pa nije mogao računati na Piršića, Jurčevića, Požegu, Bićanića, Štefanca, Matovinu i Matanića, trener Dalibor Sabljak vjerovao je njegova momčad može odigrati čvrstu i karakternu utakmicu i domaćom pobjedom isprati gorak okus koji je ostao nakon prošlotjednog uvjerljivog poraza u Rugvici. U dvoboj je krenuo s Katićem, Paulićem, Špoljarićem, Kučinićem, Barićem, Plivelićem, Božičevićem, Turkaljom, Radočajem, Baumanom, Abrlićem, a na klupi je imao samo Krizmanića, Mancea i Domagoja Cindrića.

Domaći su dobro odigrali prvo poluvrijeme, iako nisu uspjeli kreirati niti jednu izglednu priliku. Imali su terensku inicijativu i u potpunosti kontrolirali susret. Međutim, nastavak je odigran po kišovitom vremenu i teškom razmočenom terenu, a u takvim uvjetima bolje su se snašli Bedekovčani. Počeli su preuzimati kontrolu, imali više od igre i u 75. minuti, nakon udarca iz kuta, došli do pobjedničkog pogotka, kojeg je glavom postigao Karlo Bobinec. Sabljak je napravio samo jednu izmjenu – u 71. minuti Božičevića je zamijenio Mance.

U četvrtak, u 31. kolu, Slunj gostuje kod momčadi Odre.