14C° Ogulin

15C° Ozalj

Slunjani kod kuće glatko poraženi od Tondacha iz Bedekovčine

Počasni pogodak za slunjsku momčad postigao je Ivan Krizmanić u 90. minuti.

Nogometaši Slunja danas su na svom igralištu Zubac, u utakmici 27. kola skupine A Četvrte lige Središte, poraženi od momčadi Tondacha iz Bedekovčine rezultatom 4:1.

Teško bi Slunjani parirali kvalitetnim gostima, koji su u odličnoj formi u proljetnom dijelu sezone, da su nastupili kompletni, a kamoli u okrnjenom sastavu, kakav je danas na raspolaganju imao trener Dalibor Sabljak. Krenuo je u susret s Maravićem, Gračanom, Zekom, Božičevićem, Radočajem, Abrlićem, Davorom Sabljakom, Paulićem, Špoljarićem, Valentićem i Darkom Cindrićem. Domaći su u uvodu susreta dobro stajali na terenu, no u 15. minuti Ivica Hendija s tridesetak je metara ‘probio’ Maravića i doveo Bedekovčane u vodstvo. Deset minuta kasnije, nakon brzog protunapada, Karlo Frtalj povisio je vodstvo gostiju i s 0:2 se otišlo na odmor. Već u četvrtoj minuti nastavka, nakon nove dobre kontre gostiju, Frtalj je svojim drugim pogotkom povisio na 3:0, a Petar Boronjek je u 60. minuti bio strijelac za 4:0. U domaćim redovima Krizmanić, Sminderovac, Štefanac i Salopek ušli su umjesto Cindrića, Špoljarića, Sabljaka i Božičevića, a u posljednjoj minuti susreta, nakon lijepe kombinacije i ubačaja Štefanca, Ivan Krizmanić je postigao počasni pogodak domaćih.

Duga Resa 1929 je jučer na svom stadionu odigrala 1:1 sa zabočkom Mladosti pa je tri kola prije kraja prvenstva postalo jasno da će naši županijski predstavnici na kraju sezone zauzeti posljednje dvije pozicije na ljestvici.

U sljedećem kolu Dugorešani gostuju kod drugoplasirane Brezovice, a Slunjani kod jedanaestoplasirane Stubice.