0C° Duga Resa

4C° Ogulin

-0C° Ozalj

2C° Slunj

Slunjani kod kuće poraženi od Zeline, utakmicu usmjerilo rano isključenje Piršića

Domaći igrač je već u 5. minuti dobio prvi, a u 25. minuti i drugi žuti karton pa su ‘bijeli’ ostali s igračem manje.

SLUNJ – Nogometaši Slunja danas su na svom igralištu Zubac, u dvoboju 18. kola Četvrte lige Središte, doživjeli uvjerljiv poraz. Nadigrala ih je do ovog kola posljednjeplasirana momčad Zeline rezultatom 3:0.

Iako su se posljednjeplasirani gosti pojačali u zimskoj stanci, u želji da pokušaju izboriti opstanak u četvrtoligaškom rangu, u domaćem taboru ipak su se nadali da mogu potvrditi tri boda osvojena prošlog vikenda u Strmcu Samoborskom. Trener Sabljak nije mogao računati na kartonirane Plivelića, Abrlića i Bićanića, a nedostajali su mu i Požega, Antonijo Turkalj i Božičević. Krenuo je u susret s Katićem, Matovinom, Paulićem, Piršićem, Baumanom, Kučinićem, Manceom, Marin Turkaljom, Štefancem, Radočajem i Matanićem, a susret na stranu gostiju usmjerio je rani ostanak domaćih s igračem manje.

Piršić je već u 5. minuti susreta zaradio prvi žuti karton, a onda je u 25. minuti dobio i drugi te morao ranije na tuširanje u svlačionicu. Gosti su već u 36. minuti iz kontranapada preko Alberta Sinanija naplatiti igrača više i otišli na odmor s minimalnom prednošću. U nastavak je Sabljak krenuo s povratnikom Barićem umjesto Štefanca, no već u 50. minuti Zelina je povećala prednost. Nakon udarca iz kuta strijelac je bio Ivan Garić. Deset minuta kasnije Tihomir Šoštarić je iz slobodnog udarca postavio konačnih 0:3. Do kraja dvoboja u igru su kod domaćih još ušli Jurčević, Špoljarić i Pandža umjesto Baumana, Kučinića i Barića.

U sljedećem kolu Slunjani gostuju u Laduču kod momčadi Sutle-Laduč.